Vianutra

DOPRAVA ZADARMO NAD 89€

VÝHODNEJŠIE CENY PRE REGISTROVANÝCH

ZÁKAZNÍCKA PODPORA 24/7

Vianutra

Prečo nakupovať u nás

Nákup výživových doplnkov

V dnešnej dobe počúvame stále viac osvedčených rád, ako si udržať dlhodobo zdravie a sviežosť, napriek tomu sú však štatistiky o zdravotnom stave populácie žalostné. Jedno je však isté a odborníkmi potvrdené: základom zdravia je správna výživa, skromnejšia na kalórie, ale zato bohatšia na vitamíny, minerály a stopové prvky. Je však náročné dosiahnuť, aby bol náš organizmus denne zásobený dostatkom týchto nutrientov bez doplnkov stravy.

Prečo nakupovať výživové doplnky u nás?

  • Používame výhradne prírodné zdroje vitamínov a ďalších telu prospešných látok.
  • Ponúkame širokospektrálne prípravky. Pri výbere jednotlivých zložiek dbáme na selekciu a synergiu pre poskytnutie prémiovej kvality, funkčnosti a bezpečnosti. Všetky zložky sú dôkladne vybraté a kontrolované. Výživové doplnky Vianutra neobsahujú GMO, lepok, sóju, alergény, arašidy, laktózu, slepačie vajcia.
  • Špecifické zloženie našich produktov zaručuje ich vysokú využiteľnosť v organizme.
  • Všetky naše produkty sú navrhnuté na Slovensku vo svetovej kvalite. Zloženie je navrhované tímom skúsených odborníkov zo Slovenska, s dlhoročnými skúsenosťami a praxou.
  • Nerobíme kompromisy medzi kvalitou a cenou.
  • Množstvo spokojných zákazníkov, ktorým naše produkty zvýšili kvalitu života. Aj títo ľudia sú dôkazom toho, že “ŽIŤ ZDRAVŠIE ZNAMENÁ ŽIŤ LEPŠIE”.

Urobme teda spolu prvý a základný krok k zachovaniu zdravia a vitality – vydajme sa za zdravím CESTOU SPRÁVNEJ VÝŽIVY spolu s výživovými doplnkami firmy Vianutra. Ich posolstvo je už v názve Vianutra = cesta výživy.

Košík Späť k nákupu