Vianutra

DOPRAVA ZADARMO NAD 89€

VÝHODNEJŠIE CENY PRE REGISTROVANÝCH

ZÁKAZNÍCKA PODPORA 24/7

O nás

líder vo výživoVOm segmente

Navrhujeme a vyrábame prírodné, nemodifikované, certifikované výživové doplnky svetovej kvality pre všetkých, ktorým záleží na ich zdraví.

Viac ako

30

rokov skúseností

pomáhame
ŽIŤ LEPŠIE

Navrhujeme a vyrábame prírodné, nemodifikované, certifikované výživové doplnky svetovej kvality pre všetkých, ktorým záleží na ich zdraví.

Nerobíme kompromisy medzi kvalitou a cenou. Naše produkty sú vysoko funkčné a za prijateľné ceny pre všetkých.

Ponúkame novú generáciu prírodných produktov, personifikovanú lekársku poradňu aj možnosti obchodnej spolupráce.

Everything you need to Build Your Strength

Zdravý človek a
Osobný prístup

Zdravý človek

Pre dosahovanie veľkých cieľov je nesmierne dôležité i udržať sa dlhodobo zdravotne fit. Pretože dobre vieme, že zdravý človek je vitálnejší, energickejší, optimistickejší a v takomto nastavení ľahšie dosahuje svoje sny a ciele. Podarilo sa mi priniesť spôsob, ako to umožniť čo najväčšiemu počtu ľudí a rodín.

Osobný prístup

Veľmi dbám na osobný prístup. Preto spoločnosť Vianutra pre svojich partnerov okrem odborného vzdelávania v oblasti zdravia i podpory obchodu zastrešuje aj poradenské služby. Lekárska poradňa poskytuje odborné konzultácie ohľadne užívania produktov. Spoločnosť Vianutra je tu pre všetkých, ktorí sa rozhodli žiť zdravšie a lepšie.

Zdravý človek a
Osobný prístup

Táto spoločnosť je naplnením mojich snov a vízií. Podarilo sa nám v nej spojiť to, čo nás najviac baví a na čom nám záleží. Rád podporujem ľudí v dosahovaní ich cieľov a to hneď v dvoch rovinách:

1. Podporou zdravia prostredníctvom prírodných produktov najvyššej kvality a celoživotného vzdelávania.

2. Podporou v sebarealizácii, ak sa človek rozhodne pre spoluprácu s nami.

Mojím životným cieľom bolo odjakživa pomáhať. Ľuďom, v ktorých vidím odhodlanie, dávam taký istý priestor a dôveru, aké sa dostali kedysi mne. Som rád nápomocný pri dosahovaní ich životných cieľov a spoločne tak dosiahneme želaný úspech.

Košík Späť k nákupu