Vianutra

DOPRAVA ZADARMO NAD 89€

VÝHODNEJŠIE CENY PRE REGISTROVANÝCH

ZÁKAZNÍCKA PODPORA 24/7

DOVOLENKA BEZ ZDRAVOTNÝCH ŤAŽKOSTÍ

Konečne prišla časť roka, kedy nedočkavo očakávate začiatok zaslúženého odpočinku – Vašej dovolenky. Čo sa vám vybaví, keď toto slovo počujete? Pravdepodobne to, že ležíte na slnečnej pláži, počúvate špliechanie mora a nikto a nič Vás neruší. Realita je ale často niekde úplne inde. Ešte pred samotným odchodom príde množstvo stresu, či už z dokončovania posledných pracovných úloh, spisovania a nakupovania vecí, ktoré nesmiete zabudnúť doma, alebo napríklad z upratovania a zabezpečovania domácnosti (chcete sa predsa vrátiť do čistého a voňavého bytu). Toto veľké stresové vypätie však značne oslabí Váš imunitný systém. Zmeny počasia (najmä teplotné výkyvy), konzumácia studených nápojov alebo používanie klimatizácie tiež nie sú úplne ideálne, a tak sa môže jednoducho stať, že pred dovolenkou ochoriete.

Pokiaľ sa Vám podarí udržať si zdravie, ďalšie nástrahy na Vás čakajú priamo na dovolenke, ktoré môžu mať na svedomí ťažkosti s trávením. Mnohých z vás teraz iste napadla neblaho preslávená cestovateľská hnačka, problém ale môže nastať aj opačný, a tým je zápcha. Príčin hnačiek je veľký rad, na dovolenke je ale väčšinou číslom jedna miestna voda. Nielen, že by ste ju nemali piť, ale na pozore je nutné byť aj pri umývaní ovocia a zeleniny, čistení zubov alebo pití nápojov s ľadom (vyrábaným zo závadnej vody). Ďalším dôvodom hnačiek je nadmerná konzumácia alkoholických a sladených nápojov alebo nezvyčajnej stravy. Všetky doteraz spomínané faktory môžeme ovplyvniť, niekedy sa ale stane, že hnačka príde len ako dôsledok zmeny prostredia. Tento faktor často spôsobuje aj druhú cestovnú ťažkosť, ktorou je zápcha – niektorí z nás jednoducho potrebujú svoju domácu toaletu. Oba tieto problémy, teda hnačka aj zápchu, spája riziko dehydratácie – pri hnačke totiž strácame veľké množstvo vody, pri zápche je potom nedostatok tekutín príčinou problému. Preto je základom dostatočný pitný režim (pitie čistej balenej vody!). Ten ale sám o sebe nepomôže s oslabenou imunitou a pri tráviacich ťažkostiach je iba režimovým opatrením, a preto prichádzajú naše dve účinné rady, vďaka ktorým sa cestovných ťažkostí nemusíte obávať.

1. IMMUNE CARE

2. PROBIOTICS PREBIOTICS ENZYMES

„A to je všetko?” hovoríte si. Áno, je, dôvodov prečo tieto dva produkty užívať už je však oveľa viac. Táto jedinečná kombinácia zaistí všestrannú podporu imunitného systému a uľahčí Vášmu tráveniu. Prípravok IMMUNE CARE je exkluzívny vďaka obsahu betaglukánov z huby reishi. Táto zložka dokáže rýchlo aktivovať imunitný systém a ničiť tak škodlivé látky. Jej pôsobenie znásobuje aj obsah zázvoru (ktorý navyše dokáže zmierniť nevoľnosť), rakytníka a imunitu stimulujúcich vitamínov (C, D, E) a minerálov (selén, zinok). Veľkú úlohu v podpore imunity ale zohráva aj druhý produkt, PROBIOTICS PREBIOTICS ENZYMES. Naše črevo je totiž jedným z najvýznamnejších imunitných orgánov.

Zložka PROBIOTICS (probiotiká, prospešné baktérie) je špeciálne navrhnutá tak, aby malo črevo čo najideálnejšie zastúpenie týchto priaznivých baktérií. Pretože pokiaľ je ich dostatok, nie je v čreve miesto pre baktérie škodlivé, a tým je významne znížené riziko vzniku nejakého ochorenia (napríklad bakteriálnych gastroenteritíd, teda hnačkových ochorení spôsobených baktériami). Probiotiká ale zaisťujú aj správnu činnosť čriev, a tak dokážu pomôcť nielen pri hnačkách, ale aj pri probléme opačnom, teda pri zápche.

So zápchou dokáže pomôcť aj druhá zložka prípravku, PREBIOTICS (prebiotiká, vláknina). Je to nestráviteľný sacharid, ktorý na seba viaže veľké množstvo vody a tak dokáže vytvoriť stolicu kašovitého charakteru, ktorú je ľahké vylúčiť. Navyše slúži aj ako „krmivo“ pre probiotiká a podporuje tak ich účinok. Tretia zložka ENZYMES (enzýmy) napomôže správnemu tráveniu všetkých základných živín potravy a uľahčí tak trávenie.

Spoločné užívanie týchto dvoch prípravkov teda zaistí podporu imunity v náročnom období pred dovolenkou a pohodové trávenie na dovolenke (samozrejme pri dodržiavaní patričných zásad). Ak teda túžite po bezstarostnej dovolenke plnej odpočinku, ste na správnej adrese.

Zdieľať na:
Košík Späť k nákupu